Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 32/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Korso Kolbuszowskiego od środy w kioskach.

W numerze m.in.:

Kierowca uciekł
Jeden wielki huk. Później krzyk. Mieszkańcy rzucają się za uciekającym mężczyzną. Kierowca osobówki znika w lesie. Zostaje zatrzymany po kilku godzinach poszukiwań. Jest kompletnie pijany.

Milion złotych dla włodarzy
Pod lupę bierzemy zarobki włodarzy powiatu kolbuszowskiego. Sprawdźcie, ile zapłaciliśmy za wykonaną w ubiegłym roku pracę wójtom, burmistrzowi i staroście.

Mistrzem Polski po raz trzeci
Szymon Zięba zdobył swój trzeci złoty medal Mistrzostw Polski. Podczas 22. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży świetnie spisała się też męska sztafeta Tiki-Taki Kolbuszowa, która zakończyła zawody na drugim miejscu.

Leki za darmo – kiedy i dla kogo?
- Czy darmowe leki są już dostępne? - pytają seniorzy w kolbuszowskich aptekach. Sprawdzamy, jak sytuacja wygląda na naszym rynku. Co mieszkańcy powiatu sądzą o wprowadzeniu darmowych medykamentów?

Tutaj jest niebezpiecznie!
– Pewnie się wszyscy obrażą na mnie. Ale widzę, że żadnych chęci nikt nie ma i nie chce mi pomóc. Na moje stare lata… Upominam się, ale chciałabym się tym chodnikiem jeszcze przed śmiercią przejść – mówi pani Krystyna Blicharz, mieszkanka Przyłęka.

Więcej w 32 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE