Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 29/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ukazał się nowy - 29 numer naszego tygodnika Korso Kolbuszowskie.

Dramat na ulicy
W środowe przedpołudnie (13 lipca) na ulicy Obrońców Pokoju w Kolbuszowej rozegrał się prawdziwy dramat. Z wysokości około 6 – 7 metrów na betonowy chodnik spadł 51 – letni mężczyzna.

Ogródków nie podlewać, basenów nie napełniać
- Zbliżają się suche lata i trzeba coś z tym zrobić – apelowali na ostatniej sesji w Dzikowcu samorządowcy. Czy mieszkańcy będą musieli ograniczyć zużycie wody w swoich gospodarstwach?

Zuba: przywileje nie powinny mieć miejsca
- W przypadku szkół będziemy wykonywać pewne ograniczenia etatowe – zapowiada Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. Kto powinien się obawiać planowanych zmian?

Ewakuacja
Paczka bez właściciela – to powód ewakuacji kilkudziesięciu pasażerów szynobusu oraz podróżnych czekających na kolbuszowskim dworcu.

Piorun uderzył w dom
Uderzenie pioruna było przyczyną pożaru budynku mieszkalnego, do którego doszło w czwartek (14 lipca) w Majdanie Królewskim. W działaniach ratowniczych brało udział pięć zastępów straży pożarnej.

Zaniedbany pod nosem wójta
- Ta miejscowość wygląda jak małe miasteczko. Niestety brakuje tu ręki, która zadbałaby o wygląd rynku - mówi Czytelnik.

Więcej w Korso nr 29/20.07.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE