Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 24/2017

Opublikowano: śr, 14 cze 2017 05:57
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Ich majątki szokują!
Zaglądnęliśmy w oświadczenia majątkowe tych polityków, na których mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego oddali największą liczbę głosów podczas ostatnich wyborów do Sejmu RP i Parlamentu UE. Sprawdźcie, ile zarobili, jakie mają oszczędności i czym jeżdżą posłowie oraz europarlamentarzyści.

Czekając na tragedię
Gospodarz Zarębek walczy o to, aby na przejeździe kolejowym w jego miejscowości pojawiła się sygnalizacja świetlna. I chociaż kolej powiedziała "nie", to sołtys ma inny pomysł. Jaki? I czy musi dość do podobnej tragedii jak w Komorowie, aby światła zamontowano? 

Rademu puściły nerwy
Zwykle opanowany Krzysztof Kluza w końcu wybuchł - Dlaczego priorytetem burmistrza jest teraz Kupno!? - dociekał radny i jak lew walczył o budowę wiaty za budynkiem wielofunkcyjnym w Bukowcu. Do czasu.

Raniżów nie pomoże
Radni zdecydowali: gmina jako jedyna w powiecie nie pomoże województwu w budowie podmiejskiej kolei aglomeracyjnej. Choć zdania były podzielone, ostatecznie uchwała upadła. Kto chciał pomagać, a kto nie?

Jest afera albo nie
Nie wszyscy radni powiatowi pozytywnie ocenili pracę starosty Kardysia i pozostałych członków Zarząd Powiat Kolbuszowskiego. Jeden z samorządowców wstrzymał się od głosu, gdy głosowano nad absolutorium. Dlaczego? I co z tym ma wspólnego Centralne Biuro Antykorupcyjne?

Wierni wyjdą na ulice
W najbliższy czwartek, 18 czerwca, tysiące wiernych wyjdzie na ulice miast, miasteczek i wsi.  Sprawdzamy, którymi trasami przejdą największe procesje Bożego Ciała w naszym powiecie. Gdzie kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na drodze? 

Więcej w 24 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.