Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 22/2017

Opublikowano: śr, 31 maj 2017 06:11
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Zgubiona pacjentka
W piżamie i kapciach, prawie 90-letnia, pacjentka wyszła niepostrzeżenie z kolbuszowskiego szpitala. Zagubioną kobietę, lawirującą między samochodami na krajowej "dziewiątce", zauważyła operatorka miejskiego monitoringu.

Tutaj nie da się żyć!
Kolbuszowianie mieszkający w pobliżu dwóch dużych zakładów przemysłowych od kilku lat walczą o spokojne życie. Jest nadzieja, że ich gehenna w jakimś stopniu się zmniejszy. Jeden z właścicieli złożył deklarację, że do końca przyszłego roku przeniesie swoją firmę.

Nie wykluczamy głodówki
Służby ratunkowe w całej Polsce mówią dość! Chcą, aby ich ciężka praca została w końcu doceniona i odpowiednio wynagradzana. Ratownicy medyczni, również ci z Kolbuszowej, rozpoczęli strajk. 

Rozgardiasz i ucieczki
Przyjść na pięć minut, podpisać listę i wyjść - taki sposób na otrzymanie całej diety znaleźli niektórzy samorządowcy, których wybraliśmy do reprezentowania nas na sesjach. W tej sprawie po raz kolejny interweniował szef Rady Miejskiej w Kolbuszowej.

Wyjazd wójta pod lupą
Członkowie komisji rewizyjnej zajęli się wyjazdem wójta do Warszawy. Udział Władysława Grądziela w szkolnej wycieczce był, zdaniem radnego Grochali, nieetyczny i nieuzasadniony. Co stwierdzili raniżowscy samorządowcy?

Złote pary z Cmolasu
Jedenaście par z gminy Cmolas pół wieku temu ślubowało przed Bogiem miłość, wierność, uczciwość małżeńską i trwanie przy sobie aż do śmierci. W tym roku za dotrzymanie danego słowa zostali odznaczeni medalami przez Prezydenta RP.

Więcej w 22 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.