Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 11/2017

Opublikowano: śr, 15 mar 2017 05:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Uratowała sąsiadów
- Nie czuję się bohaterką – przyznaje skromnie 45-letnia mieszkanka gminy Majdan Królewski. Dzięki jej czujności mieszkające po sąsiedzku starsze małżeństwo uniknęło śmierci.

Skręt wreszcie możliwy
Wyjazd na ulicę Rzeszowską od „Stokrotki” w stronę centrum miasta nieraz wprawiał kierowców w zdenerwowanie. Sytuacja już wkrótce ma szansę się poprawić.

Zaginął Józef Rzepka
Józef Rzepka, 47-letni mieszkaniec Cmolasu, zaginął. Mężczyzna wyszedł z domu 27 lutego i do chwili obecnej nie powrócił ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Gmina straszy sądem
Członkowie komisji rewizyjnej w Raniżowie wzięli tym razem pod lupę sprawy związane z budową kanalizacji na terenie Staniszewskiego i Zielonki. Choć od jej wykonania minęło kilka lat, do tej pory część mieszkańców nie uregulowała kosztów przyłącza. Co zamierza wobec nich gmina?

Mniej przejadania
Radni zgodzili się, aby w budżecie gminy były wydzielone pieniądze na tzw. fundusz sołecki. Uchwała nie spodobała się jednak wszystkim gospodarzom wiosek. Sołtysi zastanawiali się, czy z pieniędzy organizować spotkania integracyjne, a może lepiej skupić się na inwestycjach. Co na to burmistrz?

Najstarsza w powiecie
W przypadku pani Zofii Olszowy tradycyjne życzenia stu lat już dawno straciły sens. Mieszkanka Domatkowa w tym roku skończyła 105 lat i tym samym jest najstarszą osobą w powiecie kolbuszowskim.

Sokół leci po awans
W najbliższy weekend rozpoczynają się zmagania w rundzie rewanżowej dębickiej ligi okręgowej. Do walki ruszają trzy drużyny z naszego powiatu. Sprawdzamy, co słychać w naszych najlepszych drużynach.

Więcej w 11 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.