Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 10/2017

Opublikowano: śr, 8 mar 2017 05:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Lekarz zostawił pacjentów
- Płacimy składki po to, żeby mieć udzieloną pierwszą pomoc, a tu pomocy nie ma – bulwersował się mężczyzna, który nie mógł skorzystać z porady lekarza w kolbuszowskiej przychodni. Specjalista w godzinach pracy z niej wyszedł. Z kolei w ośrodku w Ostrowach lekarza w ogóle nie było. Co na to dyrekcja?

Wójt prosi o areszt
Lokalni samorządowcy zajęli się zaległościami, które do uregulowania ma Daniel Fila, były wójt Raniżowa. Dwa lata od wydania wyroku, a do kasy gminy wciąż nie wpłynęły wszystkie zasądzone pieniądze?

Wojtek i celebryci
Pochodzący z Weryni fotograf od czterech lat współpracuje z modelkami, aktorami i najpopularniejszymi polskimi magazynami. Jak doszedł do miejsca, w którym teraz jest? Jak udało mu się odnaleźć w Warszawie?

Fuszerka w strefie
Był już zapadający się chodnik, a teraz pora na „źródełko” wypływające z traktu dla pieszych. Tak wygląda infrastruktura na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. - To po prostu jakaś fuszerka – oburza się Czytelnik.

Kto kogo szantażuje?
Na sesji w mieście zawrzało. Powodem był nie tyle fatalny stan drogi powiatowej prowadzącej do Kłapówki, co komentarz starosty kolbuszowskiego. – To jest szantaż – tak słowa Józefa Kardysia odebrał burmistrz Kolbuszowej.

Remont za 20 milionów
Zarządca krajowej „dziewiątki” szykuje się do ogłoszenia przetargu na gruntowną przebudowę drogi na terenie gminy Majdan Królewski. Prace drogowe mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Kobiety nie tylko od kasy
Sołtyski, radne, urzędniczki - kobiet związanych z samorządem w naszych powiecie nie brakuje. Jak sobie radzą na tych stanowiskach? Jak ich pracę oceniają panowie? O to zapytaliśmy tuż przed ich świętem.

Więcej w 10 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.