Reklama

KORONAWIRUS. O jeden zgon mniej. Ministerstwo wydało komunikat

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

KORONAWIRUS. O jeden zgon mniej. Ministerstwo wydało komunikat  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do 15 wzrosła liczba osób zmarłych zakażonych koronawirusem w Polsce. Taką informację Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj rano (26 marca). Teraz liczba ta została zmniejszona do 14. Dlaczego?

- W związku z otrzymaną informacją ze szpitala we Wrocławiu, o zmarłym wczoraj rano pacjencie w wieku 71 lat, jesteśmy zobowiązani do sprostowania informacji o liczbie zmarłych z powodu zakażenia koronawirusem - napisali w komunikacje tuż przed godz. 12 pracownicy ministerstwa. 

Jak wyjaśniają, przyczyną śmierci wskazanego pacjenta, zgodnie z kartą zgonu, była niewydolność krążeniowo-oddechowa niemająca nic wspólnego z koronawirusem.

- Pacjent okazał się być ostatecznie niezakażony koronawirusem. Stąd też liczba osób zmarłych z powodu zakażenia koronawirusem to 14 - dodają. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE