Reklama

Konkurs na stanowisko dyrektora ośrodka kultury w Raniżowie

Opublikowano:
Autor:

Konkurs na stanowisko dyrektora ośrodka kultury w Raniżowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urząd gminy ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora ośrodka kultury w Raniżowie. Jednym z kandydatów na objęcie tej funkcji ma być Dariusz Sobolewski, były rady gminy Raniżów.

O to, czy do urzędu gminy wpłynęły już pierwsze oferty, zapytaliśmy Marka Margańskiego, sekretarza gminy Raniżów oraz przewodniczącego komisji konkursowej. - Już w pierwszym dniu od ogłoszenia konkursu wpłynęła jedna kandydatura. Kopertę przyniósł pan Dariusz Sobolewski. Rozumiem z tego, że to jego kandydatura. Poza tym do dziś (do piątku, 8 grudnia - przyp. red.) żadna inna oferta od kandydatów nie wpłynęła - informuje nas sekretarz gminy.

 

 

Rozmowa z komisją
Konkurs na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji został ogłoszony zarządzeniem wójta z 4 grudnia. Do przeprowadzenia postępowania włodarz powołał komisję konkursową w czteroosobowym składzie. Jak mówi jej przewodniczący, konkurs będzie składał się z dwóch etapów. - W pierwszym etapie ocenimy, czy wszystkie złożone przez kandydatów oferty spełniają wymogi pod względem merytorycznym - mówi sekretarz Margański. - Kandydatów, którzy "przejdą przez to pierwsze sito", zaprosimy na rozmowę, zadamy im również pytania. Dopiero po tych rozmowach odpowiedni kandydat zostanie wybrany - wyjaśnia przedstawiciel urzędu.
 
Osiem wymagań głównych
Osoby, które ubiegają się o stanowisko dyrektora GOKSiR-u, muszą spełnić wymagania niezbędne. Przyszły dyrektor musi posiadać obywatelstwo polskie, pełną zdolność do czynności prawnych i korzystania w pełni z praw publicznych. Nie może być karany za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe. Musi mieć wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia, co najmniej trzyletni staż pracy, nieposzlakowaną opinię, posiadać stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku oraz znać przepisy prawa w zakresie trzech ustaw.

Więcej w 50 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE