Reklama

Konkurs na dyrektora szkoły w Kopciach w gminie Dzikowiec rozstrzygnięty. Kto został szefem placówki?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Konkurs na dyrektora szkoły w Kopciach w gminie Dzikowiec rozstrzygnięty. Kto został szefem placówki? - Zdjęcie główne

Wybrano dyrektora szkoły w Kopciach. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Początkiem grudnia gmina Dzikowiec ogłosiła konkurs na dyrektora szkoły w Kopciach. W ubiegły poniedziałek (16 stycznia) komisja konkursowa zdecydowała, kto obejmie stanowisko na kolejne 5 lat. Decyzja była stosunkowo prosta, bowiem wpłynęła tylko jedna kandydatura.

Ogłoszenie pojawiło się na stronie urzędu 9 grudnia. Zainteresowani mieli 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia na złożenie swojej kandydatury.

Każda z ofert musiała zawierać m.in. uzasadnienie wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju szkoły, życiorys kandydata czy opis przebiegu kariery zawodowej.

Aktualnie funkcję szefa placówki w Kopciach pełni Mariusz Jarosz. W grudniu ten w rozmowie z nami przyznał, że będzie ubiegał się o utrzymanie stanowiska.

Konkurs przeprowadziła powołana przez wójta Józefa Tęczę 11-osobowa komisja konkursowa. Jak się okazało, w konkursie wpłynęła tylko jedna oferta od dotychczasowego dyrektora szkoły. Tym samym funkcję na kolejne pięć lat powierzono Mariuszowi Jaroszowi.

Genowefę Dębiak, sekretarz dzikowieckiego urzędu, zapytaliśmy również o to, czy dyrektorom w pozostałych placówkach na terenie gminy również kończą się kadencje. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że w najbliższym czasie nie szykują się żadne inne konkursy na dyrektorów.

Mariusza Jarosza chcieliśmy zapytać o to, jakie plany związane z rozwojem szkoły ma na najbliższe pięć lat. Niestety nie udało nam się z nim skontaktować.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy