Reklama

Konferencja w starostwie. Głównym tematem były pieniądze, na które mogą liczyć inwestorzy

Opublikowano:
Autor:

Konferencja w starostwie. Głównym tematem były pieniądze, na które mogą liczyć inwestorzy  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W poniedziałek (20 maja) w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej zorganizowana została konferencja dotycząca instrumentów wsparcia dla przedsiębiorców. Wzięli w niej udział lokalni inwestorzy oraz samorządowcy.

- Spotkanie otworzył starosta kolbuszowski Józef Kardyś, który podkreślił niezwykle ważną rolę, jaką odgrywają przedsiębiorcy w rozwoju powiatu - mówi Barbara Żarkowska z promocji powiatu. 

Podczas konferencji, organizatorem której była Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w Mielcu Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK MIELEC, poruszanych było wiele  kwestii. 

- Rozmawiano m.in. o wsparciu, na jakie mogą liczyć przedsiębiorcy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, przekazywanym za pośrednictwem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Kilka słów do zebranych skierowała także wicemarszałek województwa podkarpackiego Ewa Draus, która zapewniła o pomocy i wsparciu, na jakie mogą liczyć inwestorzy ze strony urzędu - dodaje nasza rozmówczyni.

Ponadto mówiono o pożyczkach, udzielanych na działalność bieżącą i finansowanie inwestycji ze środków Unii Europejskiej oraz współpracy Podkarpackiego Centrum Innowacji z biznesem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE