Reklama

Komisja wybrała nowego dyrektora szkoły w Mazurach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: FB Szkoła Podstawowa w Mazurach.

Komisja wybrała nowego dyrektora szkoły w Mazurach  - Zdjęcie główne

Wybrano dyrektora szkoły w Mazurach. | foto FB Szkoła Podstawowa w Mazurach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Raniżów ogłosiła konkurs na dyrektora szkoły w Mazurach. Komisja konkursowa zdecydowała.

Jeszcze w marcu raniżowski urząd ogłosił konkurs na wyłonienie dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Mazurach. Kadencja dotychczasowej dyrektor Renaty Zawartki dobiegła końca. 

 

Termin składania ofert upłynął końcem marca. Jak udało nam się dowiedzieć, jedyną chętną osobą, która chce pełnić funkcję szefa szkoły w Mazurach, jest obecna dyrektor Renata Zawartka. 

Komisja konkursowa, która zebrała się w poniedziałek, 11 kwietnia zdecydowała, że to właśnie ona nadal będzie pełnić tę funkcję. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy