Reklama

Koltex zgarnął wszystko

Opublikowano:
Autor:

Koltex zgarnął wszystko - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Koltex Kolbuszowa wygrał szóstą edycję turnieju dla zakładów pracy organizowanego przez firmę Soter. Zawodnicy tej drużyny zgarnęli nagrody indywidualne.

Do walki w turnieju stanęło 9 drużyn, reprezentujących firmy lub samorządowe jednostki, głównie z Kolbuszowej. Walka była podzielona na dwie grupy. – Chodziło o świetną zabawę, ale pamiętamy, że piłkarskie tradycje są w Kolbuszowej bardzo mocne i w wielu drużynach można było zobaczyć byłych lub jeszcze czynnych zawodników – mówił Grzegorz Lesiak, prezes zarządu firmy Soter. – Udaje się nam jednak znaleźć balans między wysokim poziomem sportowym turnieju a wartością integracyjną – ocenia Lesiak, który zaznacza, że największe pochwały należą się właścicielowi firmy Soter – Krzysztofowi Kwaśnemu. – On nakręca te zabawę – podkreślał Lesiak. 

Do finałowej fazy zmagań weszły po dwie drużyny z każdej z grup. W najlepszej czwórce znalazły się firmy z naszego powiatu: Koltex, Nomino, Soter i Eden. W tej fazie zmagań rywalizowano systemem każdy z każdym. Siedem punktów zdobył Koltex, sześć Soter, dwa Eden i punkt Nomino. Koltex oprócz głównego trofeum zgarnął również dwie nagrody indywidualne. 

Najlepszym strzelcem został Mariusz Mokrzycki, a najlepszym bramkarzem Sławomir Żądło. Nagrodę fair-play za czystą grę otrzymało Nomino Kolbuszowa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE