Reklama

Kolizje na drogach. Kolbuszowska policja interweniowała 5 razy

Opublikowano:
Autor:

Kolizje na drogach. Kolbuszowska policja interweniowała 5 razy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Informacje o zdarzeniach przekazała nam kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

W czwartek (12 grudnia) o godz. 18 w Widełce na drodze krajowej numer 9 kierujący volkswagenem wymusił pierwszeństwo przejazdu. Tym samym doprowadził do zderzenia z peugeotem. Policjanci na kierowcę passata nałożyli mandat karny.

Podczas cofania

W sobotę (14 grudnia) ok godz. 10:20 policjanci pracowali na ul. 11 Listopada w Kolbuszowej. Kierowca daewoo matiza, cofając, uszkodził renault megane. Do sprawcy tego zdarzenia trafił mandat karny.

W znak

Tego samego dnia (14 grudnia) godz. 12:30 na ul. Jana Pawła II w Kolbuszowej kierujący oplem astrą nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej samochodem marki Renault. Kierująca, chcąc uniknąć zderzenia, najechała na wysepkę, uszkadzając pojazd i znak drogowy. Uszkodzeniu uległ znak pionowy C9 nakaz jazdy z prawej strony znaku. Sprawca zdarzenia  otrzymał mandat karny.

Poszkodowany

W poniedziałek (16 grudnia) o godz. 9:30 w Majdanie Królewskim na ul. Rynek doszło do kolizji. Kierujący fiatem punto uderzył w jadącą przed nim skodę fabię, za co został ukarany mandatem. 

 Także w poniedziałek o godz. 10:40 na kolbuszowskim skrzyżowaniu ul. Kościuszki i ul. Tyszkiewiczów, na drodze krajowej nr 9, zderzyły się dwa pojazdy. Jadący samochodem rover wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującej renault laguną. Winnym tego zdarzenia funkcjonariusze uznali kierowcę rovera. Otrzymał on mandat karny. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE