Reklama

Kolejny krok w stronę Via Carpatia. Droga S19 pomiędzy Jasionką a Sokołowem Małopolskim będzie drogą dwujezdniową

Opublikowano: czw, 16 maj 2019 14:30
Autor:

Kolejny krok w stronę Via Carpatia. Droga S19 pomiędzy Jasionką a Sokołowem Małopolskim będzie drogą dwujezdniową - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Droga S19 pomiędzy Jasionką a Sokołowem Małopolskim będzie drogą dwujezdniową na zasadzie 2+2 - powiedział poseł do Parlamentu Europejskiego Tomasz Poręba w czasie uroczystości podpisania umowy. w Stobiernej, na MOP-ie przy drodze ekspresowej S19.

Via Carpatia jest lokomotywą rozwoju Podkarpacia. To strategiczny dla rozwoju Podkarpacia szlak drogowy. Przebiegająca przez Podkarpacie droga S-19 połączy kraje Morza Bałtyckiego z południową częścią Europy. Powstanie tej drogi napędzi rozwój Podkarpacia – mówił na uroczystości członek zarządu województwa Stanisław Kruczek.

Rozbudowa odcinka S19 Sokołów Młp. Północ – Jasionka zakłada budowę odcinka długości 15 km. Termin opracowania dokumentacji to 18 miesięcy, a będzie ona kosztować niespełna 3 mln złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.