Reklama

Kolejni strażacy dostają kasę

Opublikowano: sob, 14 wrz 2019 16:00
Autor:

Kolejni strażacy dostają kasę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI OSP w Raniżowie otrzymała 20 tys. zł dotacji. Na co przeznaczy pieniądze?

Decyzją Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie strażakom z Raniżowa przyznano wsparcie finansowe. Pieniądze zostaną przeznaczone na zadanie p.n. "Doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Raniżów celem zwiększenia potencjału technicznego".

- Strażacy za otrzymaną pomoc planują zakup czternastu hełmów strażackich - poinformował na swoim facebookowym profilu poseł Zbigniew Chmielowiec. Jak dodał, nowy sprzęt znacząco wpłynie na poprawę bezpieczeństwa strażaków podczas udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.