Reklama

Kolejne recitale w Niwiskach, a także w Dzikowcu. Sprawdź, co w programie

Opublikowano: sob, 29 sie 2020 09:00
Autor:

Kolejne recitale w Niwiskach, a także w Dzikowcu. Sprawdź, co w programie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podkarpackie Recitale Kameralne to cykl koncertów kameralnych, które mają odbywać się w najcenniejszych miejscach dziedzictwa kulturowego. Gdzie i kiedy muzycy wystąpią?

O pierwszych dwóch wystąpieniach, które mają się odbyć na początku września, pisaliśmy TUTAJ.
W drugiej połowie nadchodzącego miesiąca możemy spodziewać się kolejnych koncertów.

W Szkole Muzycznej w Niwiskach

15 września o godzinie 17 zagrają: Mateusz Kasprzak - Łabudziński na skrzypcach, Piotr Lato na klarnecie oraz Monika Gardoń Preinl na fortepianie.

W Samorządowym Centrum Kultury w Dzikowcu

26 września w Dworku Błotnickich w Dzikowcu, a ściślej w Samorządowym Centrum Kultury w Dzikowcu wystąpi Marta Mołodyńska - Wheeler. W programie będzie recital fortepianowy połączony z wykładem poświęconym prezentacji autorskiej metody wizualizacji muzyki.

19 września o godzinie 15 odbędą się warsztaty budowy instrumentów, które następnie będą wykorzystywane podczas wspólnego koncertu. Odbędzie się on o 16. Zagra Zarębski Piano Duo oraz Małgorzata Buczniewska.

20 września odbędzie się natomiast recital pieśni polskich i arii w wykonaniu Grzegorza Mani, który zagra na fortepianie. Śpiewać będzie Hanna Hipp. Usłyszeć będzie można m.in. utwory S. Moniuszki, czy W. Żeleńskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.