Reklama

Kolejna awaria sieci wodociągowej na terenie Kolbuszowej. Gdzie tym razem nie będzie wody?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kolejna awaria sieci wodociągowej na terenie Kolbuszowej. Gdzie tym razem nie będzie wody? - Zdjęcie główne

Wody nie będą mieli mieszkańcy dwóch ulic w Kolbuszowej.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nawet 6 godzin woda może nie popłynąć w kranach mieszkańców dwóch ulic w Kolbuszowej. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o kolejnej awarii.

Kolejny raz w ciągu ostatnich miesięcy doszło do awarii sieci wodociągowej należącej do gminy Kolbuszowa. Tym razem wody nie będą mieli mieszkańcy ulicy Astrowej i Narcyzowej. 

- Przerwa może wystąpić w środę (21 grudnia) między godziną 8 a 14

- informuje ZGKiM w Kolbuszowej.

Najczęściej uszkodzenie wodociągu zauważają mieszkańcy, którzy powinni zgłaszać taką sytuację do ZGKiM. Zawilgocenie gruntu łatwo dostrzec szczególnie wtedy, kiedy jest sucho. 

- Za każdy taki sygnał dziękujemy. Jeżeli ktoś zauważy, że dochodzi do takiej sytuacji, czy też np. uszkodzony został hydrant, bardzo prosimy o poinformowanie nas o tym. Mamy telefon dyżurny, który dostępny jest 24 godziny na dobę. Można dzwonić pod numer 17 227 52 27

- zachęcał Adam Maternia, prezes ZGKiM w Kolbuszowej.

Do największej awarii wody, w ciągu ostatnich lat, doszło w Kolbuszowej w sierpniu 2020 roku. Pękła wówczas zasuwy na magistrali głównej. W efekcie na terenie miasta i kilku sołectw nie było wody wcale lub płynęła ona z mniejszym ciśnieniem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy