Reklama

Kolbuszowscy strażacy wicemistrzami Podkarpacia w futsalu!

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowscy strażacy wicemistrzami Podkarpacia w futsalu! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W środę (27 listopada) w Dębicy rozegrany został turniej finałowy XXI Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Futsalu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn wyłonionych wcześniej w turniejach eliminacyjnych. Kolbuszowscy strażacy wygrali swoją grupę eliminacyjną pokonując drużyny z Leska, Ustrzyk Dolnych, Ropczyc i Rzeszowa, co dało im awans do finału.

W turnieju finałowym Reprezentacja KP PSP Kolbuszowa pokonując strażaków z Przemyśla 2:1 zapewniła sobie udział w półfinale mistrzostw gdzie po zaciętej walce, w rzutach karnych, pokonała KP PSP Sanok. W finale strażacy z Kolbuszowej zmierzyli się z drużyną Leżajska, która w dwóch poprzednich latach zdobywała mistrzostwo. Niestety nie udało się pokonać utytułowanej drużyny leżajskich strażaków. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Leżajska. Ostatecznie kolbuszowscy strażacy zajęli drugie miejsce w województwie.

Ostateczna kolejność w finale:

 1. KP PSP Leżajsk

 • KP PSP Kolbuszowa

 • KP PSP Sanok

 • KM PSP Tarnobrzeg

 • KM PSP Przemyśl

 • KP PSP Dębica

 • Królem strzelców turnieju finałowego oraz eliminacyjnego został Wojciech Skwirut z KP PSP Kolbuszowa.

  Skład KP PSP Kolbuszowa: Wiesław Rymanowski, Ireneusz Pączek, Przemysław Świder, Dariusz Pieniek, Paweł Meszek, Rafał Ryczek, Piotr Radomski, Wojciech Skwirut, Marcin Dudek, Dariusz Piechota, Artur Kowal.

  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE