Reklama

Kolbuszowscy myśliwi pomagają szpitalom

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowscy myśliwi pomagają szpitalom  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W odpowiedzi na apel o pomoc szpitalom również kolbuszowscy myśliwi dołączyli do wsparcia akcji pozwalającej na zakup lub wykonanie niezbędnych maseczek i kombinezonów ratujących nasze zdrowie i życie.

W tym trudnym okresie na apele bohaterów ostatnich dni nie pozostali również obojętni kolbuszowscy myśliwi, członkowie Polskiego Związku Łowieckiego. Przedstawiciele kół łowieckich z terenu powiatu kolbuszowskiego w ostatnich dwóch tygodniach aktywnie włączyli się do akcji pomocy.

W tym czasie zbierano datki, które zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla lekarzy, ratowników i pielęgniarek  troszczących się o nasze zdrowie. Ponadto aktywnie wspierano inicjatywy społeczne działające w kierunku ograniczania koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19,  przekazując niezbędny sprzęt i materiały. Kolbuszowscy myśliwi przekażą środki pozwalające na zakup ok. 5 tys. niezbędnych maseczek ratujących nasze zdrowie i życie - informują łowczy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE