Reklama

Kolbuszowianka jedzie na Mistrzostwa Świata [WYWIAD]

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowianka jedzie na Mistrzostwa Świata [WYWIAD] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Monika Zielińska z Kolbuszowskiego Klubu Karate Kyokushin 12 października została mistrzynią Polski w karate w open (czyli bez podziału na kat. wagowe). Nie zwalnia jednak, a Mistrzostwa Polski były jedynie wstępem do Mistrzostw Świata w Tokio, gdzie będzie reprezentować nasz kraj. Porozmawialiśmy z nią na temat nadchodzącego turnieju, jej początków w karate oraz towarzyszących obaw.

O niedawnym sukcesie Moniki pisaliśmy TUTAJ

 

DJ: Co robisz poza karate?

 

MZ: Studiuję, w tym roku robię inżynierkę. Powoli też szukam pracy w zawodzie.

 

DJ: Skąd pomysł, aby trenować karate?

 

MZ: Od dziecka grałam w piłkę nożnej, mój tata był trenerem i tak zaczęła się moja przygoda ze sportem. Na karate poszłam dopiero w 6 klasie podstawówki, chciałam poprawić swoją koordynację. To był też pomysł taty, chciałam po prostu lepiej grać w piłkę. Przez około 5 lat ciągnęłam oba sporty na raz, ale potem trudno mi było to wszystko pogodzić i koniec końców zostałam przy karate.

 

DJ: Jak wspominasz swoje początki z tą sztuką walki?

 

MZ: Bardzo dobrze, zostałam naprawdę...

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE