Reklama

Kolbuszowa. Ulica Kolejowa do zamknięcia [MAPA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Kolbuszowa. Ulica Kolejowa do zamknięcia [MAPA] - Zdjęcie główne

Przy ul. Kolejowej znajduje się przedszkole nr 3 i kolbuszowska "Nerka". Droga ta prowadzi do firmy Solbet. | foto UM Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W związku z planowanymi pracami ziemnymi przejazd przez ul. Kolejową w Kolbuszowej nie będzie możliwy.

Utrudnienia związane są przebudową sieci kanalizacji ogólnospławnej w obszarze ulic Rzeszowskiej, Kolejowej, Towarowej, Handlowej i Wiktora w Kolbuszowej na system kanalizacji rozdzielczej. Wykonawcą robót jest firma z Krosna. 

Urząd Miejski w Kolbuszowej poinformował, że w związku z realizacją inwestycji wykonawca robót planuje rozpoczęcie prac przy ul. Kolejowej początkiem marca.

- Ulica Kolejowa w miejscu wykonywania robót będzie nieprzejezdna

- informują przedstawiciele magistratu. 

Wykonawca rozpocznie roboty od ulicy Rzeszowskiej i wówczas nie będzie możliwości wjazdu na ulice Kolejową z tego kierunku. Z uwagi na to, że przedmiotowa ulica jest ulicą ślepą, przed rozpoczęciem tych robót wykonana zostanie droga dojazdowa od strony ulicy Ruczki, która umożliwi komunikację.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy