Reklama

Kolbuszowa. Ukradł rower. Chciał dać nauczkę właścicielowi

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa. Ukradł rower. Chciał dać nauczkę właścicielowi  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci odzyskali skradziony rower i zatrzymali 34-latka, który przyznał się do jego kradzieży. Policjantom wyjaśnił, że ukradł jednoślad, ponieważ był niezabezpieczony. W ten sposób chciał nauczyć jego właściciela, że należy zabezpieczać rowery. Teraz za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Początkiem listopada, policjanci z Kolbuszowej zostali powiadomieni o kradzieży roweru. - Z przekazanych przez właściciela informacji wynikało, że pozostawił on niezabezpieczony rower, przed jednym z lokali przy ul.11-go Listopada w Kolbuszowej - wyjaśnia kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. - Kiedy dwa dni później po niego wrócił, roweru już nie było. Wartość skradzionego mienia wstępnie oszacowano na ponad tysiąc złotych - dodaje rzeczniczka.

Po kilku dniach policjanci ustalili, że związek z kradzieżą może mieć 34-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa. Podczas rozmowy, mężczyzna przyznał się do winy. Policjantom wyjaśnił, że ukradł rower ponieważ był niezabezpieczony, a w ten sposób chciał nauczyć właściciela, że należy zabezpieczać swoje mienie. 34-latek usłyszał zarzut kradzieży. Jego sprawą zajmie się teraz sąd. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

Za kradzież cudzej rzeczy grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.    

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE