Reklama

Reklama

Kolbuszowa. Uczestnicy obchodów rocznic wrześniowych przemaszerowali przez miasto. Zobaczcie filmik

Opublikowano: pon, 10 wrz 2018 12:58
Autor:

Kolbuszowa. Uczestnicy obchodów rocznic wrześniowych przemaszerowali przez miasto. Zobaczcie filmik  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowianie wzięli dziś udział w obchodach 79. rocznicy bitwy o Kolbuszową i rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Reklama

Uroczystości rozpoczęły się o godz. 12  w Zespole Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej. Tam odegrany został hymn państwowy, a następnie dyrektor placówki, Grażyna Pełka, przywitała zaproszonych gości.

W dalszej części uroczystości uczniowie ZST zaprezentowali przygotowany przez nich program artystyczny. W planie znalazły się także oficjalne wystąpienia oraz złożenie kwiatów przed pamiątkowymi tablicami znajdującymi się na ścianie budynku ZST.

O godz. 13 uczestnicy obchodów przemaszerowali ul. Jana Pawła II, Obrońców Pokoju i Narutowicza na cmentarz w Kolbuszowej. Tam wspólnie się pomodlili i złożyli kwiaty na mogiłach żołnierzy poległych podczas II wojny światowej.

Z nekropolii przeszli następnie na rynek, gdzie delegacje złożyły kwiaty przed pomnikiem poświęconym "Żołnierzom i bohaterom walczącym i poległym za wolność i suwerenność Ojczyzny".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.