Reklama

Kolbuszowa się nie obrazi

Opublikowano: pt, 12 sie 2016 06:40
Autor:

Kolbuszowa się nie obrazi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Decyzją radnych gmina przystąpiła do Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”. Taki krok ma przede wszystkim ułatwić mieszkańcom dojazd do Rzeszowa.

Jeden z ważniejszych punktów, poruszony przez cmolaskich radnych na ostatniej sesji (26 lipca), dotyczył możliwości przystąpienia do Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”. – Uczestnictwo naszej gminy w tym związku nie tylko rozwiązałoby problem transportu zbiorowego mieszkańców, ale także pozwoliłoby na szeroką współpracę z gminami obszaru metropolitarnego Rzeszów – przekonywał samorządowców Eugeniusz Galek, wójt gminy.

Więcej w 32 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.