Reklama

Kolbuszowa. Radny Piotr Panek apeluje

Opublikowano: pt, 8 mar 2019 16:00
Autor:

Kolbuszowa. Radny Piotr Panek apeluje  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Usunięcie z porządku sesji wolnych wniosków nie podoba się radnemu Piotrowi Pankowi. - Chciałbym prosić, aby ten punkt został przywrócony - apelował Panek. Jak przewodniczący rady odniósł się do jego prośby?

- Rozumiem, że wolnych wniosków nie możemy już składać ustnie - mówił radny Panek i dodał: - Byłoby stosowne, aby wszelkie pisemne wnioski, które zostały złożone przez radnych, i odpowiedzi ze strony urzędu, były tutaj publikowane - podsumował. 

Problem tkwi w tym, że poprzez usunięcie wolnych wniosków z obrad nie wszyscy radni wiedzą, o co pytają pozostali. - W niektórych kwestiach wywołałoby to dodatkową dyskusję, z korzyścią dla mieszkańców - powiedział Piotr Panek. 

Jak zaznaczył Krzysztof Wilk, przewodniczący rady miejskiej: -W ramach "spraw różnych" zawsze możemy poruszać wszelkie tematy - i dodał: - Jest tylko taka różnica, że nie będziemy udzielać odpowiedzi na pytania, które nie zostały skierowane na piśmie. Po to jesteśmy, żeby dyskutować i rozmawiać - podkreślił Wilk, przewodniczący Rady Miejskiej w Kolbuszowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.