Reklama

Kolbuszowa. Radny Dorian Pik interweniuje w imieniu mieszkańców w sprawie jednego z kolbuszowskich skrzyżowań

Opublikowano: ndz, 21 kwi 2019 10:30
Autor:

Kolbuszowa. Radny Dorian Pik interweniuje w imieniu mieszkańców w sprawie jednego z kolbuszowskich skrzyżowań - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radny Dorian Pik interweniuje w imieniu mieszkańców. Samorządowiec zwraca uwagę na możliwość poprawy bezpieczeństwa na skrzyżowaniu.

Radny zwraca się z prośbą do burmistrza o zamontowanie większego lustra. Docierały do niego głosy mieszkańców, którzy uważają, że dotychczasowe lustro na skrzyżowaniu ulic Obrońców Pokoju z Grunwaldzką jest zdecydowanie za małe. 

W swojej prośbie skierowanej do władz miasta pisze on o nowym lustrze, które byłoby większe. A co za tym idzie, kąt obserwacji byłby szerszy. Dzięki temu możliwość wyjazdu z podporządkowanej ulicy będzie o wiele łatwiejsza i bezpieczniejsza. Usprawniłoby to ruch na skrzyżowaniu. Niejednokrotnie na styku tych ulic dochodziło do stłuczek. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 lata temu | ocena +0 / -0

  Konio

  Była by dla władz ładna fotografia przecięcia wstęgi nad nowym lustrem.

 • 3 lata temu | ocena +0 / -0

  Xxx

  Zrobic krotszy chodnik do biedronki a w miejscu gdzie zaczyna sie luk wyciac oddzielny pas wyjazdowy chocby nawet na jedno auto i sprawa rozwiazana