Reklama

KOLBUSZOWA. Policja zaprasza na debatę społeczną

Opublikowano: pon, 21 paź 2019 13:15
Autor:

KOLBUSZOWA. Policja zaprasza na debatę społeczną  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Komendant Powiatowy Policji w Kolbuszowej insp. Stanisław Babula informuje, że w dniu 24 października 2019 r. o godz. 15 na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej przy ul. Janka Bytnara 2 odbędzie się debata ewaluacyjna dotycząca problemu zaśmiecania ulicy Janka Bytnara w Kolbuszowej.

Podczas spotkania zostaną omówione i ocenione działania wynikające z wniosków sformułowanych podczas debaty w dniu 7 marca 2019 r.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców ul. Janka Bytnara w Kolbuszowej oraz przedsiębiorców prowadzących działalność handlową przy tej ulicy, na powyższe spotkanie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.