Reklama

Kolbuszowa. Pęknięta opona i urwany zderzak nie przeszkadzały pijanemu kierowcy

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa. Pęknięta opona i urwany zderzak nie przeszkadzały pijanemu kierowcy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Niemal promil alkoholu w organizmie miał kierowca citroena, którego wczoraj zatrzymali do kontroli drogowej kolbuszowscy policjanci. Mężczyzna jechał ulicą Krakowską z pękniętą oponą i z urwanym zderzakiem. Niesprawny samochód trafił na policyjny parking, a jego kierowca odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Jak informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej, wczoraj (wtorek, 24 września) około godz. 21 policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej przy ul. Krakowskiej kierowcę citroena.

Mężczyzna prowadził samochód pomimo pękniętej opony i z urwanym zderzakiem. W trakcie legitymowania policjanci wyczuli od niego alkohol. Okazało się, że 54-letni mieszkaniec gminy kolbuszowa był nietrzeźwy. Badanie wykazało niemal promil alkoholu w jego organizmie.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny citroena, a pojazd został odholowany na policyjny parking. W sprawie trwają dalsze czynności.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE