Reklama

KOLBUSZOWA. Parkingi w mieście będą zamknięte. Które i jak długo?

Opublikowano: śr, 22 sty 2020 15:39
Autor:

KOLBUSZOWA. Parkingi w mieście będą zamknięte. Które i jak długo?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przed nami niedzielna (26 stycznia) przysięga „Terytorialsów” w Kolbuszowej. W związku z planowaną uroczystością, parkingi w obrębie Placu Wolności, zostaną zamknięty. będą niedostępne dla kierowców.

Utrudnienia potrwają od soboty (25 stycznia) od godz. 21 do niedzieli (26 stycznia) do godz. 13.30.  W tym samym czasie z ruchu zostanie wyłączony parking przy ul. Wojska Polskiego wzdłuż ogrodzenia Zespołu Szkół Technicznych.

- Prosimy o niepozostawianie samochodów na parkingach w określonym wyżej przedziale czasowym. Jako zastępcze miejsce parkingowe wskazujemy plac targowy przy ul. Zielonej, parking przy cmentarzu na ul. Narutowicza oraz parking przy Krytej Pływalni Fregata na ul. Popiełuszki - informują pracownicy Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. 

CZYTAJ TEŻ: Przysięga żołnierzy na rynku w Kolbuszowej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE