Reklama

Kolbuszowa niebawem rozbłyśnie na święta. Szykuje się coś nowego! [FOTO]

Opublikowano: pt, 20 lis 2020 10:23
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na ulicach Kolbuszowej niebawem pojawią się ozdoby świąteczne, a to znak, że święta tuż-tuż. Kiedy rozbłysną pierwsze kolorowe światełka?

Tradycyjnie świąteczny nastrój w mieście nad Nilem wprowadzony będzie od 6 grudnia. Iluminacjami świetlnymi zostaną udekorowane m.in. Plac Wolności, ulice Obrońców Pokoju, Piłsudskiego, 11 Listopada czy Rzeszowska.

 


 

Przyozdobione zostaną także ronda oraz krzewy na Placu Wolności i przy komendzie policji. Kolbuszowska gmina co roku stara się zmieniać scenariusz.

- W przyszłym roku, jak wszystko się dobrze ułoży i gmina dokupi nowe ozdoby, będzie też zmiana kolorystyki

- wyjaśniał jeszcze w ubiegłym 2019 roku Andrzej Andryś, zastępca dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kolbuszowej.

Czy w tym roku będziemy mogli liczyć na coś nowego i wyjątkowego, jeżeli chodzi o wystrój miasta na święta? Tego dowiemy się już niebawem.

 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE