Reklama

KOLBUSZOWA. Mężczyzna wyskoczył z czwartego piętra

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: News4media

KOLBUSZOWA. Mężczyzna wyskoczył z czwartego piętra - Zdjęcie główne

Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. | foto News4media

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło dziś w nocy przy ul. Jana Pawła II w Kolbuszowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala, po tym jak wyskoczył z czwartego piętra jednego z bloków.

Dziś (7 grudnia) około godz. 1 kolbuszowscy policjanci interweniowali na osiedlu przy ul. Jana Pawła II w Kolbuszowej w związku ze zgłoszeniem, iż 43-letni mężczyzna wyskoczył z czwartego piętra jednego z bloków.

- Zdarzenie zgłosił brat poszkodowanego, który poinformował, że przed wypadkiem mężczyzna był silnie pobudzony i dziwnie się zachowywał. Kiedy usłyszał huk z pokoju 43-latka i poszedł zobaczyć, co się stało. Brata nie było w pokoju. Przez otwarte okno zobaczył swojego brata leżącego na trawniku. Mężczyzna wezwał pomoc
- przekazała Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik prasowy KPP w Kolbuszowej. 

43-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza. Trwają wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE