Reklama

Kolbuszowa. Kolejny etap prac na ulicy Handlowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na początku czerwca rozpoczęły się prace przy przebudowie ul. Handlowej w Kolbuszowej.

Obecnie drogowcy prowadzą roboty mające na celu uporządkowanie gospodarki ściekowej w obszarze przebudowywanej ulicy poprzez rozdzielenie ścieków sanitarnych i deszczowych. Następnie wykonana zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa jezdni, przebudowane będą miejsca parkingowe oraz chodnik i zjazdy do działek przyległych. Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie montaż oświetlenia ulicznego.

- Na czas wykonywania robót obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu, która zakłada wprowadzenie ruchu jednokierunkowego od ul. Towarowej w stronę ul. Wiktora

- przypominają przedstawiciele magistratu. 

Wykonawcą zadania jest firmą Eurovia Polska S.A. z Kobierzyc, a wartość inwestycji wynosi ponad 1,8 mln zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy