Reklama

KOLBUSZOWA. Intensywne prace nad zniszczoną drogą [FOTO]

Opublikowano: wt, 21 kwi 2020 09:11
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Cały czas trwają prace przy rozbudowie ul. Piaskowej w Kolbuszowej, które zgodnie z umową zakończą się do 30 września.

Zakres robót obejmuje wykonanie chodnika o długości 611 m (początek od skrzyżowania z ul. Krakowską na wysokości stadionu) oraz budowę oświetlenia ulicznego do skrzyżowania z ul. Południową.

- Dalsze prace prowadzone są od odcinka wykonanego w latach poprzednich i obejmują wykonanie konstrukcji podbudowy oraz nawierzchni asfaltowej o długości 1042,6 m wraz z przebudową odwodnienia oraz przebudową zjazdów do posesji - informuje Urząd Miejski w Kolbuszowej.

Wykonanie nawierzchni asfaltowej i chodnika z kostki brukowej zaplanowane jest na koniec tygodnia.

Wartość inwestycji to prawie 1,4 mln zł. Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Dębicy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.