Reklama

Kolbuszowa Dolna. Na kilka miesięcy zamykają dwie ulice |MAPA|

Opublikowano: wt, 19 mar 2019 15:07
Autor:

Kolbuszowa Dolna. Na kilka miesięcy zamykają dwie ulice |MAPA| - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Firma, która buduje małą obwodnicę Kolbuszowej i Weryni informuje, że od poniedziałku (25 marca) zamknięte dla ruchu zostaną dwie drogi gminne: ul. Ppor. Sawy i ul. Leśna w Kolbuszowej Dolnej.

Ulica ppor. Sawy zostanie zamknięta w miejscu istniejącego ronda na drodze krajowej nr 9 relacji Radom – Rzeszów.

- Dla mieszkańców o numerach domów 1 – 106 wjazd i wyjazd będzie odbywał się od strony ul. Tyszkiewiczów, natomiast dla mieszkańców domów o numerach 110, 112, 114, 114a wjazd i wyjazd bezpośrednio na drogę krajową nr 9 zjazdem na końcu ulicy. W tym miejscu prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności - apeluje wykonawca. 

Ulica Leśna zostanie zamknięta w miejscu budowanego ronda na skrzyżowaniu powstającej obwodnicy Kolbuszowej i Weryni z drogą gminną (ul. Leśna).

- Mieszkańców ulicy Leśnej oraz mieszkańców miejscowości Zarębki prosimy o korzystanie z objazdów drogą powiatową Kolbuszowa Dolna – Mechowiec oraz drogą wojewódzką 875 Mielec – Leżajsk - dodaje przedstawiciel wykonawcy. 

Planuje się, że tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do 30 września tego roku. 

Zobacz MAPĘ.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.