Reklama

KOLBUSZOWA. Co dalej z zielonym rynkiem?

Opublikowano:
Autor:

KOLBUSZOWA. Co dalej z zielonym rynkiem?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z informacji przedstawionej przez Jana Zubę, burmistrza Kolbuszowej z 25 maja dowiadujemy się, że handel we wtorki i soboty do końca czerwca będzie odbywać się wyłącznie na targowisku przy ul. Wolskiej.

Z informacji przedstawionej przez Jana Zubę, burmistrza Kolbuszowej z 25 maja dowiadujemy się, że handel we wtorki i soboty do końca czerwca będzie odbywać się wyłącznie na targowisku przy ul. Wolskiej

- Duża powierzchnia placu targowego przy ul. Wolskiej umożliwia zapewnienie bezpiecznej odległości pomiędzy stoiskami handlowymi oraz zachowanie bezpiecznej odległości między klientami - czytamy w informacji. 

Decyzja burmistrza w tej sprawie tłumaczona jest tym, że powyższe wymagania są trudne do spełnienia na placu przy ul. Zielonej. Wobec czego będzie on całkowicie zamknięty do odwołania. 

Na targowisku przy ul. Wolskiej w Kolbuszowej będzie można handlować wyłącznie produktami rolno-spożywczymi i sadzonkami. Sprzedawcy zobowiązani są posiadać rękawiczki, maseczki i płyn dezynfekcyjny, który powinien zostać użyty po każdym kliencie. Przy jednym stanowisku może znajdować się maksymalnie 3 osoby w odległości 2 metry od siebie. 

Również kupujący proszeni są o zachowanie wszelkich środków ostrożności oraz przestrzeganie zasad higieny zapobiegającej rozprzestrzenianiu się koronawirusa.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE