Reklama

Kolbuszowa chce swojego węzła na autostradzie A4

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Kolbuszowa chce swojego węzła na autostradzie A4  - Zdjęcie główne

Czy dojdzei do budowy zjadu z autostrady na Kolbuszową? | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zbigniew Chmielowiec, poseł na Sejm RP zwrócił się do Władysława Ortyla, marszałka województwa podkarpackiego, aby urząd marszałkowski nie zapomniał o drodze wojewódzkiej relacji Kolbuszowa - Sędziszów Małopolski, która wymaga remontu oraz o budowę zjazdu z autostrady, właśnie dla Kolbuszowej.

Również Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej mówił o drodze wojewódzkiej w kierunku Sędziszowa Małopolskiego, która wymaga pilnego remontu.

Wspomniał także o budowie zjazdu z autostrady A4 w Czarnej Sędziszowskiej, w okolicach wiaduktu. To nie pierwszy pomysł na ułatwienie kierowcom dojazdu do A4. Kilka lat temu pisaliśmy o planach powstania wjazdu na autostradę bezpośrednio z drogi wojewódzkiej relacji Kolbuszowa - Sędziszów Małopolski. Tzw. ślimak miał powstać w okolicy wiaduktu w Czarnej Sędziszowskiej. Ostatecznie do realizacji tego pomysłu nie doszło, a kierowcy wciąż muszą korzystać z węzła, do którego trzeba dojechać zatłoczoną DK9 lub wąską drogą powiatową.

- To miejsce jest idealne do tego, bo krzyżuje się w postaci wiaduktu droga wojewódzka z autostradą

- podkreślił Jan Zuba, mówiąc o przyszłościowym "węźle Kolbuszowa". 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy