Reklama

Kolbuszowa bez sylwestra. Sprawdzamy inne miasta w okolicy

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa bez sylwestra. Sprawdzamy inne miasta w okolicy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W mieście nad Nilem również w tym roku nie zostanie zorganizowany sylwester. Sprawdzamy co będzie działo się w Rzeszowie, Mielcu i Tarnobrzegu.

Prezydent Tarnobrzega zaprasza na sylwestrową zabawę pod gołym niebem. Wejście w Nowy Rok rozpocznie się o godz. 22.00 na placu Bartosza Głowackiego.
Zabawę w Sylwestra na tarnobrzeskim placu poprowadzi Piotr Żak z Radia Leliwa. Impreza potrwa do godziny 2 w nocy. Tarnobrzeg również zrezygnował ze strzelania petard i fajerwerków. Nowy Rok przywita bowiem deszczem konfetti i blaskiem iskier. 
O sylwestrowej nocy w Rzeszowie pisaliśmy TUTAJ. 
Jak będzie wyglądał sylwester w Mielcu? Na Placu AK planowana jest impreza z DJ-em. Zaplanowano także animacje i konkursy. W tym mieście również zrezygnowano ze strzałów. W zamian na mieszkańców czekać będą pokazy laserowe. Wydarzenie ma się rozpocząć o godzinie 22. 

Również Dębica przygotowuje się na wyjątkową i ostatnią noc w roku. Mariusz Szewczyk, burmistrz Miasta Dębicy i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają wszystkich mieszkańców na sylwestrową zabawę na Rynku. Wieczór wypełnią największe muzyczne przeboje w wykonaniu grupy Mambo. Koncert rozpocznie się o godz. 21.00.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE