Reklama

Kolbuszowa. Badania wybierzesz tylko w tych godzinach

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa. Badania wybierzesz tylko w tych godzinach  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wyniki badań laboratoryjnych, wykonanych w kolbuszowskim szpitalu, można wybrać tylko w ciągu dwóch wyznaczonych godzin.

Od 5 października wyniki badań laboratoryjnych z bieżącego dnia, są wydawane w następny dzień roboczy w Laboratorium Analitycznym w okienku od rejestracji.

- Wydawanie wyników badań będzie dokonywane wyłącznie w wyznaczonych godzinach: od 11 do 13 - informuje kolbuszowski szpital. 

 


 

Po godzinie 13 nie będzie można wejść na teren lecznicy. 

- Prosimy o korzystanie z upoważnienia [DRUK DO POBRANIA] osób drugich do wybierania wyników. Druk upoważnienia dostępny jest także w laboratorium - zaznaczają przedstawiciele SP ZOZ w Kolbuszowej.

Laboratorium pobiera badania w dni robocze od 7:20 do 9. Pacjenci oczekujący w kolejce muszą zachować odstępy między sobą, mieć założoną maseczkę i odkażać ręce po wejściu do budynku.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE