Reklama

Kobiety bez "prawka"

Opublikowano:
Autor:

Kobiety bez "prawka" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dwie kobiety straciły prawo jazdy za przekroczenie dopuszczonej przepisami prędkości w obszarze zabudowanym. Mundurowi wlepili im też mandaty i kilka punktów karnych.

W poniedziałek (3 lipca) policjanci z Referatu Ruchu Drogowego pracowali w Brzostowej Górze (gmina Majdan Królewski). Funkcjonariusze sprawdzali, czy poruszający się drogą powiatową kierowcy stosują się do ograniczenia prędkości wynikającej z przepisów.

Po godz. 9 zatrzymali do kontroli drogowej jadącą renaultem 37-letnią mieszkankę powiatu kolbuszowskiego. Laserowy miernik prędkości wskazał, że kierująca jechała z prędkością 102 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje prędkość 50 km/h.
Chwilę później, na tej samej drodze, mundurowi sprawdzili prędkość volkswagena. Pomiar wskazał, że 46-letnia mieszkanka województwa małopolskiego jechała z prędkością 105 km/h. - Obydwie kobiety, za nadmierny pośpiech, zostały ukarane mandatami i punktami karnymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali im również uprawnienia do kierowania - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE