Reklama

Kinga i Weronika nagrodzone i docenione przez premiera

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ZSA-E w Weryni

Kinga i Weronika nagrodzone i docenione przez premiera - Zdjęcie główne

Stypendystki ze szkoły w Weryni. | foto ZSA-E w Weryni

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Premier Mateusz Morawiecki zatwierdził listę kandydatów do stypendium na rok szkolny 2021/2022. Stypendium otrzymały dwie uczennica z powiatu kolbuszowskiego.

 Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni  reprezentowały: Kinga Margańska 3ae oraz Weronika Fitał 1aez . Kinga Margańska i Weronika Fitał – uczennice Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. KEN w Weryni to tegoroczne stypendystki Prezesa Rady Ministrów. 

Kinga Margańska jest uczennicą klasy III ae czteroletniego technikum. Jej średnia ocen wynosi 5,45. Z kolei Weronika Fitał uczy się w kl. I aez pięcioletniego technikum. Jej średnia również jest bardzo wysoka i wynosi 5,22. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy