Reklama

Gdynia, Warszawa, Kraków, Łódź. Absolwenci Liceum w Kolbuszowej wybrali studia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: kolbuszowski.pl

Gdynia, Warszawa, Kraków, Łódź. Absolwenci Liceum w Kolbuszowej wybrali studia - Zdjęcie główne

foto kolbuszowski.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wysoka jakość nauczania w Liceum Ogólnokształcącym im. Janka Bytnara w Kolbuszowej sprawia, że jego uczniowie wybierają uczelnie rozsiane po całej Polsce. Jakie szkoły wyższe wybierali tegoroczni absolwenci?

Jak się okazuje, wybór naszych licealistów najczęściej padał na uczelnie rzeszowskie. 28 z nich wybrało Politechnikę Rzeszowską, a 14 Uniwersytet Rzeszowski. Popularnością cieszyły się także wyższe szkoły krakowskie. Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie wybrało troje licealistów, Uniwersytet Ekonomiczny dwoje, Uniwersytet Jagielloński jedna osoba, Akademię Górniczo-Hutniczą wybrała także jedna osoba oraz Politechnikę Rzeszowską również jedna osoba.

Nieliczni wybierali placówki w Warszawie, Łodzi, Gdyni, Poznaniu czy Wrocławiu. Spośród warszawskich uczelni pojedyncze osoby wybrały: Uniwersytet Warszawski, Politechnikę Warszawską, Wojskowej Akademię Techniczną oraz Akademię Wychowania Fizycznego. Jedna osoba zdecydowała się na studia na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, Uniwersytecie Poznańskim czy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy