Reklama

Kierowca pod wpływem

Opublikowano:
Autor:

Kierowca pod wpływem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nietrzeźwy kierowca alfy romeo dachował w czwartek (3 sierpnia) w przydrożnym rowie. W domu odnalazła go policja.

W czwartek, 3 sierpnia, około godziny 3.45 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Przedborzu przy drodze wojewódzkiej nr 987, w przydrożnym rowie ma znajdować się pojazd. - Po przybyciu na miejsce mundurowi zastali leżący na dachu, w przydrożnym rowie samochód marki Alfa Romeo. W pojeździe i w jego pobliżu nie było żadnej osoby - informuje Jolana Skubisz- Tęcza, oficer prasowy z KPP w Kolbuszowej.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili osobę, która prawdopodobnie dysponowała samochodem. Mundurowi pojechali do niej i przeprowadzili badanie na stan trzeźwości. Badanie wykazało, że mężczyzna, który prawdopodobnie kierował alfą romeo, był nietrzeźwy. - W trakcie badania okazało się, że mężczyzna ma 0,7 promila alkoholu w organizmie.

Więcej w 32 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE