Reklama

Kiedy koniec? Urzędnicy nie wiedzą

Opublikowano: czw, 5 paź 2017 11:57
Autor:

Kiedy koniec? Urzędnicy nie wiedzą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 30 września minął planowany termin zakończenia prac na ulicy Jana Pawła II. Przebudowa traktu przeciągnie się jednak o kilka dni. Dlaczego? I kiedy zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy?

- Końcem września miał zakończyć się remont na Jana Pawła. Wielu kierowców liczyło, że w końcu zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy, a tu mamy już październik i nic. Jak zwykle, obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Ciekawi mnie tylko jedno. Kiedy ta przebudowa rzeczywiście się skończy? - pytał nas w poniedziałek (2 października) nieco zdenerwowany mieszkaniec miasta.

W przyspieszeniu
Faktycznie, zgodnie z planem remont ulicy Jana Pawła II powinien się zakończyć do 30 września. Na sierpniowej sesji Elżbieta Lis, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Budownictwa, zapewniała nawet, że wykonawca zobowiązał się przyspieszyć prace. - Wiadomo, że jest to taki węzeł komunikacyjny dość ważny dla mieszkańców, dlatego wykonawca podjął się skrócenia tego terminu, żeby przynajmniej roboty nawierzchniowe zakończyć jak najszybciej - mówiła podczas obrad (31 sierpnia) urzędniczka. Pracownica magistratu wtedy jeszcze nie była w stanie podać konkretnej daty, kiedy na ulicy zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy. Przypuszczała jedynie, że stanie się to początkiem września. 

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 4 lata temu | ocena +0 / -0

  Rokokoko

  Za te wgnioty w nowym asfalcie też!

 • 4 lata temu | ocena +0 / -0

  wwww

  za nie dotrzymanie terminu ukonczenia prac powinni byc ukarani karą pieniezna

 • 4 lata temu | ocena +1 / -0

  Anonim

  Co z tego, jak trzeba celować samochodem między krawężnik a wysepkę, aby się wymieścic.. Robota masakryczna.

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

   fela

   Ano trzeba wolniej jechać, to raz, a dwa, żegnamy TIRy z odcinka prynajmniej od Partyzantów po Obrońców.

 • 4 lata temu | ocena +0 / -0

  Rulez

  Kpina z obywateli.