Reklama

Kiedy koniec? Urzędnicy nie wiedzą

Opublikowano:
Autor:

Kiedy koniec? Urzędnicy nie wiedzą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 30 września minął planowany termin zakończenia prac na ulicy Jana Pawła II. Przebudowa traktu przeciągnie się jednak o kilka dni. Dlaczego? I kiedy zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy?

- Końcem września miał zakończyć się remont na Jana Pawła. Wielu kierowców liczyło, że w końcu zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy, a tu mamy już październik i nic. Jak zwykle, obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Ciekawi mnie tylko jedno. Kiedy ta przebudowa rzeczywiście się skończy? - pytał nas w poniedziałek (2 października) nieco zdenerwowany mieszkaniec miasta.

W przyspieszeniu
Faktycznie, zgodnie z planem remont ulicy Jana Pawła II powinien się zakończyć do 30 września. Na sierpniowej sesji Elżbieta Lis, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Budownictwa, zapewniała nawet, że wykonawca zobowiązał się przyspieszyć prace. - Wiadomo, że jest to taki węzeł komunikacyjny dość ważny dla mieszkańców, dlatego wykonawca podjął się skrócenia tego terminu, żeby przynajmniej roboty nawierzchniowe zakończyć jak najszybciej - mówiła podczas obrad (31 sierpnia) urzędniczka. Pracownica magistratu wtedy jeszcze nie była w stanie podać konkretnej daty, kiedy na ulicy zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy. Przypuszczała jedynie, że stanie się to początkiem września. 

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE