Reklama

Katastrofalny stan kładki

Opublikowano:
Autor:

Katastrofalny stan kładki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Spróchniałe barierki, wystające gwoździe, odpadające części konstrukcji – tak w tej chwili wygląda drewniana kładka na rzece Przyrwa w przysiółku Dziuby. Czy i kiedy poprawi się stan techniczny obiektu?

O katastrofalnym stanie kładki poinformował nas nasz Czytelnik. Mężczyzna przyznał, że często przejeżdża przez drewnianą konstrukcję rowerem i za każdym razem z coraz większą obawą patrzy na pogarszający się wygląd obiektu.

Remont na gwałt
- Na uwagę zasługują przede wszystkim obecne barierki, które wymagają gwałtownego remontu od podstawy – zaznaczył mężczyzna. - W obecnej chwili większość powierzchni jest spróchniała, zbutwiała, a w dodatku można się też nadziać na wystające gwoździe, co grozi poważnym skaleczeniem. Barierki nie są kompletne ani stabilne, ruszają się we wszystkie strony. Poza tym można zauważyć też kolejne odłamujące się i odpadające części barierek – wyliczał Czytelnik. Mężczyzna podkreślił też, że most znajduje się w punkcie łączącym Poręby Dymarskie z drogą Mechowiec – Kopcie. W okresie wiosenno-letnim, jak przyznał, trasą tą porusza się wiele rowerzystów, motorowerzystów i pieszych. - Proszę o pomoc i rozpatrzenie tego problemu – dodał na zakończenie.

Więcej w 18 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE