Reklama

Kasa dla Klubów Sportowych. Łącznie 40 tysięcy złotych

Opublikowano: sob, 18 lip 2020 14:05
Autor:

Kasa dla Klubów Sportowych. Łącznie 40 tysięcy złotych  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 4 kluby sportowe z terenu gminy Niwiska otrzyma wsparcie w ramach ministerialnego Programu „Klub”. Są to LKS „Hucina”, LKS „Marmury” Przyłęk , LKS „Błękitni” Siedlanka oraz LKS „Orzeł” Kosowy, które we współpracy z gminą Niwiska złożyły wnioski.

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu kluby sportowe będą mogły szkolić dzieci i młodzież, a także zakupić niezbędny sprzęt sportowy.

Tym samym 4 kluby sportowe zrealizują program szkoleniowy i zakupy sportowe na łączną kwotę 40 000 zł.

Założenia Programu „ Klub”:

Program „Klub” ma na celu upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz wsparcie lokalnych środowisk sportowych, w których centrum aktywności fizycznej ma stanowić klub sportowy. Ma to być miejsce kształcenia talentów sportowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.