Reklama

Już za kilka dni rozpocznie się dwunasta edycja rozgrywek Kolbuszowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Są nowe zespoły

Opublikowano:
Autor:

Już za kilka dni rozpocznie się dwunasta edycja rozgrywek Kolbuszowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Są nowe zespoły - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W tym roku dołączą dwie ekipy spoza naszego powiatu: Brygada RR Euro Sklep Rzeszów oraz Purella Czarni Rzeszów.

Nie ma ekipy AutoSerwisu Kolbuszowa, ale dużo zawodników z tej ekipy będzie teraz grać w Jokerze Widełka. Pierwszy mecz zaplanowany jest na 7 listopada. Wtedy w hali Szkoły Podstawowej w Widełce Joker powalczy z Brygadą RR Euro Sklep. 

Nie zabrakło obrońców tytuły z Kolbuszowej Górnej i kolbuszowskiego Leśnika.- 5 drużyn to mało, ale z drugiej strony jest to większa liczba ekip niż w poprzednim sezonie. Zespoły, które dołączyły do nas: Purella, Brygada RR, grają na bardzo dobrym poziomie, co moim zdaniem przełoży się na większą rywalizację w naszej lidze – oceniał Bogdan Maciąg, organizator ligi. - W tym sezonie zagramy systemem play-off, każdy mecz fazy zasadniczej będzie się liczył, ze względu na to, że piąta drużyna odpadnie z dalszej fazy – dodaje Maciąg.

Faza zasadnicza ma się zakończyć końcem stycznia. W fazie play-off powalczą cztery najlepsze zespoły (luty). W półfinałowej fazie pierwsza ekipa powalczy z czwartą, a druga z trzecią. Rywalizacja będzie trwała do dwóch zwycięstw. Do trzech wygranych będzie trwała rywalizacja o trzecie i o pierwsze miejsce (marzec).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE