Reklama

Już w najbliższym numerze poznamy nominacje do plebiscytu Sportowiec Roku

Opublikowano:
Autor:

Już w najbliższym numerze poznamy nominacje do plebiscytu Sportowiec Roku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Chcemy wyłonić najlepsze osobowości w naszym powiecie w czterech kategoriach: sportowiec, trener, talent i drużyna 2017 roku.

W ostatnim numerze prosiliśmy o waszą pomoc. Cieszy to, że nasza prośba spotkała się odpowiedzią. Czujni byli fani trójboistów z kolbuszowskiego Studia Mocy. Do kategorii trener roku sugerują Grzegorza Mikułę, a do kategorii sportowiec Mariusza Brito. – Mikuła ze swoimi zawodnikami zdobył w tym roku 11 medali, w tym cztery na mistrzostwach Polski. Jego zawodnik Mariusz Brito wywalczył również brązowy medal w drużynie na mistrzostwach świata w trójboju siłowym w czeskim Pilźnie – czytamy w wiadomości. Warto dodać, że Studio Mocy w najbliższy weekend może powiększyć swój dorobek, bo wyjeżdża na mistrzostwa Polski w trójboju siłowym.

 

 

Nie próżnują kibice piłkarscy. Zgłoszony został Albert Orzech z Sokoła Kolbuszowa Dolna. - Strzelił w rundzie jesiennej siedem goli, miał 13 asyst w 13 spotkaniach i niewątpliwie przyczynił się do zdobycia przez Sokoła, który był niepokonany w tym sezonie, pozycji lidera. Tylko kontuzja powstrzymała go przed rozegraniem największej liczby spotkań w zespole jako zawodnik z pola. Weźmy pod uwagę również fakt, że Albert ciągle jest młodzieżowcem, a szansę częstszej gry niż w poprzednich rundach wykorzystał w stu procentach – pisze inna czytelniczka.

Głosować będzie można za pomocą kuponów publikowanych w gazecie i SMS-ów. Zgłaszać swoje propozycje (wszystkie przedyskutujemy) możecie do piątku (1 grudnia) do godziny 12. Nazwiska z uzasadnieniem należy wysyłać na maila: [email protected] 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE