Reklama

Julka Gola z Domatkowa. Mała wojowniczka rośnie i potrzebuje naszego wsparcia

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Grupa na FB "Małe kroki Julki".

Julka Gola z Domatkowa. Mała wojowniczka rośnie i potrzebuje naszego wsparcia  - Zdjęcie główne

Julka rośnie jak na drożdżach. | foto Grupa na FB "Małe kroki Julki".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Julia Gola urodziła się 26 listopada 2018 roku. Będąc jeszcze w brzuchu mamy, przeszła operację zamknięcia rozszczepu kręgosłupa. Julka o swoje zdrowie i sprawność walczy każdego dnia. Ta walka jest długa, bardzo bolesna, a przede wszystkim bardzo kosztowna.

Historię Julki zna chyba każdy. Ta mała dziewczynka okazuje się być silnym człowiekiem i nie poddaje się chorobie. W 21 tygodniu ciąży lekarze przeprowadzili operację zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej. - W jednym momencie spokojny czas oczekiwania na narodziny zamienił się w walkę o przyszłość naszej kruszynki - piszą rodzice.

- Nikt nie dawał szans na to, że moja mała córeczka będzie w ogóle chodzić. Poruszyliśmy niebo i ziemię, by wspomóc jej rozwój i wygrać ze skutkami choroby. Po porodzie stwierdzono u niej wadę układu nerwowego, czego następstwami są wodogłowie, pęcherz neurogenny, stopa końsko-szpotawa i niedowład nóg

- czytamy na stronie siepomaga.pl. 

 Intelektualnie Julka nie odbiega od swoich rówieśników. Teraz to na czym najbardziej zależy rodzinie, to wzmocnienie jej sfery fizycznej, by nie czuła się wykluczona i zagubiona w nowej rzeczywistości. 

- Co miesiąc w budżecie domowym musimy znaleźć środki na dojazdy do specjalistów, wizyty lekarskie i rehabilitacje. To sumy rzędy kilku tysięcy miesięcznie. Koszt ortez jest w tym momencie poza naszym zasięgiem, dlatego z całego serca proszę o pomoc w walce o sprawną przyszłość córki! 

- piszą bliscy Julki Goli z Domatkowa 

Grupa wsparcia dla Julki na Facebooku 

Na Facebooku powstała grupa, na której możemy wspierać Julkę poprzez, chociażby licytację przeróżnych rzeczy. Rodzice pokazują tam postępy rehabilitacji małej Julki.

Dołącz do grupy! Link dostępny tutaj: Małe kroki Julki

- Miara na nowe ortezy pobrana. Dziękujemy wszystkim, którzy się przyczyni, by nas było na to stać. Jesteście WIELCY. Dobro wraca

- napisali pod zdjęciem na grupie rodzice. 

Zbiórka dla Julki Goli 

Cały czas można także pomóc Julce poprzez wpłatę, nawet najmniejszej sumy. Zbiórka dostępna jest na stronie siepomaga.pl. Link dostępny tutaj: Julka Gola 

Zbieramy nakrętki dla Julki 

Wiele szkół, czy instytucji w powiecie kolbuszowskim zbiera także plastikowe nakrętki dla Julki. Wielkie serca, które możemy napełnić plastikowym nakrętkami, stoją m.in. na rynki w Kolbuszowej. Możecie je Państwo także przynieśc do naszej redakcji Korso Kolbuszowskie, adres: ul. Obrońców Pokoju 20 (I piętro). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy