Reklama

Jest za ciasno. Gmina chce powiększyć przedszkole

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Jest za ciasno. Gmina chce powiększyć przedszkole  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Dzikowiec planuje w przyszłości rozbudować przedszkole w Mechowcu.

Rada Gminy Dzikowiec postanowiła zabezpieczyć 30 tys. zł na wykonanie projektu dotyczącego rozbudowy placówki w Mechowcu. Co miałoby zostać wykonane? 

Tomasz Wilk, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mechowcu, zaznaczył, że zespół w Mechowcu składa się z dwóch budynków - szkoły i przedszkola. Bezsprzecznie dyrektor Wilk zauważa, że rozbudowa przedszkola jest konieczna. W zeszłym roku szkoła utworzyła drugi oddział przedszkolny ze względu na dużą liczbę dzieci. Część przedszkolaków została przeniesiona do budynku szkoły, ponieważ nie mieścili się w istniejącym budynku przedszkola.

Od przyszłego roku dojść ma jeszcze jednak klasa, stąd w placówce szkolnej robi się ciasno. Rozbudowy wymaga budynek szkoły, nie przedszkola. Szef placówki informuje, że prace pozwolą na umieszczenie drugiej grupy przedszkolnej właśnie w budynku szkoły. W tym momencie projektem zajmuje się profesjonalna firma. Ponadto na placu szkolnym wyburzone zostały stare magazyny.

- LICZBA DZIECI -

W przedszkolu aktualnie uczy się 37 dzieci, w tym przedszkolaki z zerówki. Z kolei w szkole jest 34 uczniów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy