Reklama

Reklama

Jest już pierwsza warstwa asfaltu na drodze w Woli Raniżowskiej

Opublikowano: 3 lipca 2019 15:00
Autor:

Jest już pierwsza warstwa asfaltu na drodze w Woli Raniżowskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wraz z wyrównaniem nawierzchni ekipa budowlana zajmuje się także przebudową chodnika oraz budową nowego.

- W ramach tego zadania planowana jest przebudowa drogi na długości 3,11 km wraz z jej poszerzeniem do 6 m, przebudowa istniejącego chodnika na długości prawie 800 m, budowa chodnika dla pieszych na długości 1,5 km, a także przebudowa zjazdów i rowów - informuje Barbara Żarkowska z kolbuszowskiego starostwa.

Jak dodaje urzędniczka, powiatowa inwestycja finansowana jest z pieniędzy z Funduszu Dróg Samorządowych. Z tego źródła powiat pozyskał prawie 2 miliony złotych .

- W sumie całe zadanie ma kosztować 3 984 370 zł - dodaje. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -0

  ZlepszejGminy

  Basia urzędniczko-rzeczniczka. Ani jednego ani drugiego nie kuma.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -0

  najlik

  Do nadzoru.Dwa tygodnie temu chciałem przejechać przez wieś tranzytem od strony Lipnicy i cóż się okazało że brakuje podstawowej informacji o robotach drogowych.Brak dało się już zauważyć na skrzyżowaniu w Lipnicy o prowadzonych robotach drogowych i zamknięciu drogi w Woli Raniżowskiej.Proszę o dopilnowanie aby było właściwe oznakowanie.Oczekuje wypowiedzi ze strony Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej.o realizacji mojej uwagi.